Článek Tvoje svatba - Bydlení novomanželů dle zásad Feng-šuej

Bydlení novomanželů dle zásad Feng-šuej

Stejně jako vám učení feng-šuej objasnilo místo snubního prstenu na prsteníčku levé ruky, jakožto pomohlo i při vašem velkém svatebním dni, poradí vám také, jak se postarat o šťastný domov. Právě první domov novomanželů totiž hraje pro jejich vztah velkou roli. V tomto článku vám tedy prozradíme tzv. děvet nebeských léků, které se o váš dokonalý domov postarají.

1. Nebeský lék - Zrcadla, lustry a krystaly

Velkou roli v případě příznivého feng-šuej ve vašem domově představují především zrcadla, lustry, lampy, krystaly a další lesklé povrchy, které odrážejí světlo všude po vašem domově. Roznášejí tedy příznivou energii po celém prostoru.

2. Nebeský lék - Zlaté rybky

Tzv. zlaté rybky přinášejí do domova harmonizující energii. Nemusí se samozřejmě jednat
o rybky zlaté a vlastně ani o rybky živé, které ale samozřejmě vytvářejí to vůbec nejlepší
feng-šuej. Stačí však, když budete mít ve vašem domově nějakou dekoraci právě v podobě rybky.

3. Nebeský lék - Domácí mazlíčci

Domací mazlíček, ať už kočka, pes, nebo třeba papoušek, je přímo nebeským nápravným prostředkem. Domácí mazlíček totiž bezprostředně zvyšuje harmonickou energii v okolním prostředí.

4. Nebeský lék - Zvonkohry, Zvonečky

Nejúčinnější variantou jsou větrné zvonkohry, které v sobě skrývají několik nápravných prostředků, a to sice harmonizující zvuk, jemný pohyb a vítr, který je základním prvkem feng-šuej.

5. Nebeský lék - Barvy

Barvy poskytují rychlý způsob přeměny místnosti se špatným feng-šuej. Barvy zachrání téměř vše. Proto s barvami ve vašem domově rozhodně nešetřete a vybírejte si pouze takové, které vám dělají dobře na duši a v okolí kterých se cítíte opravdu příjemně.

6. Nebeský lék - Rostliny a květiny

Rostliny a květiny přinášejí do každého domova oživující energii. V případě umístění
pod schodištěm dokonce umožňují postoupit zdravé energii do dalšího patra.

7. Nebeský lék - Pohyblivé dekorace

Pohyblivé dekorace zastupují fontány, větrníky, závěsné dekorace pohybující se větrem, mlýnky či pohybující se světla. Pohybující se předměty přitahují pozitivní feng-šuej.

8. Nebeský lék - Sochy a kameny

Těžké předměty, jako jsou sochy a kameny, blokují či dokonce odrážejí nežádoucí nebo příliš rychlou energii. Postarají se tedy o proudění energie příznivé, která bude vaším domovem plynule procházet.

9. Nebeský lék - Hudební nástroje - flétny

Hudební nástroje, především bambusové flétny, jsou jedním z nejstarších hudebních nástrojů,
a proto budou vašemu společnému domovu poskytovat duchovní ochranu.

Text: Anna Marešová